Hakkımızda

Hakkımızda

Bareste, 2014 yılında kurulmuş Çemberlitaş/İstanbul merkezli 7 ülkeye ihracat yapan bir şirkettir. ’Güvenli Alışveriş’ ve 'Müşteri Memnuniyeti' prensipleri ile firmamız kısa sürede Türkiye ve Körfez ülkelerindeki tesbih, yüzük ve diğer aksesuarlar pazarında liderlik yapmıştır.

En önemli özelliği güvene dayalı çalışma düsturunu benimsemiş olmasıdır. Dolayısıyla tüm ürünlerimizde orijinal ve el yapımı ürünler satmaktayız. Ürün açıklamalarında ne yazıyor ise aynısı, iade garantili olarak faturası ile birlikte kullanıcılara gönderilmektedir. Tüm ürünlerimiz müşterilerimizin daha az maliyet ödemeleri açısından "Kargo Ücretsiz" olarak gönderilir.

Kurulduğu yıldan beri prensiplerine çok bağlı olan firmamız, yurtiçi ve yurtdışında da çalışmalarına devam ediyor. Birleşik Arap Emirlikleri satışlarımız için www.bareste.com, Türkiye satışlarımız için bareste.com.tr değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Ayrıca ürünlerimize herkesin ulaşması için de dünyanın her yerine kargo gönderimi yapmaktayız. Yurtiçi çalışmalarında da offline satışa önem veren Bareste'nin ana hedeflerinden biri, 81 ile, özel olarak ürettiğimiz ürünleri hızlı bir şekilde ulaştırmaktır. Bu doğrultuda her geçen gün mağaza sayımızı artırıyor ve hedeflerimize adım adım yaklaşıyoruz.

BARESTE E TİCARET VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ

ADRES: BİNBİRDİREK MAHALLESİ PİERRE LOTİ CADDESİ NO:3 DAİRE:9 ÇEMBERLİTAŞ /İSTANBUL